حضور شرکت ایرانسل در ایران تله کام ۲۰۱۷ با تازه ترین خدمات و محصولاتش

به نقل از روابط عمومی ایرانسل، در این نمایشگاه مثل سال های گذشته شرکت ایرانسل در سالن اختصاصی ۲۷ و غرفه هایی با فضای باز، تازه ترین محصولات و خدمات خود را با شعار تجربه ی زندگی دیجیتال به نمایش خواهد گذاشت.

در این نمایشگاه شرکت ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران تلاش می کند محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری های نوین ارتباطی را در بخش های متنوعی چون راهکار های سازمانی، تجربه ی دیجیتال، روش های نوین ارتباطی و اطلاع رسانی و پرداخت همراه و تجربه های جدید در عرصه ی ارتباطات در اختیار بازدیدکنندگان و مشتاقان این عرصه قرار دهد.

از دیگر غرفه ها یا بخش های سالن اختصاصی شرکت ایرانسل، معرفی خدمات مثل رومینگ و جزیره ی هوشمند ایرانسل است. در سالن های دیگر فروش مودم ها و سیم کارت های ایرانسل نیز با شرایط ویژه برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه امکان پذیر خواهد بود.

هرساله در ایران با برگزاری تله کام بسیاری از اپراتورها و استندآپ های تکنولوژی در کنار هم جمع شده و یک گردهمایی فوق العاده جذاب و پر شور و هیجان را رقم می زنند و همین امر باعث شده که حتی از کشورهای دیگر نیز برای بازدید از این نمایشگاه بیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.